SULFATLANMIS HINT YAGI

Ürünün fiyatını görmek için Üye Girişi yapınız
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

IBC TANK. 950 KG.

Sülfatlanmış Hint Yağı, polyester, asetat, polyamid ve karışımı elyafların boyanmasında, dispers boyanın, iyice nüfuz etmesini ve düzgün dağılmasını sağlayarak, özellikle microfiber elyafından üretilmiş, kumaş ve ipliklerin, düzgün boyanması için geliştirilmiştir.
Sülfatlanmış Hint Yağı ile uzunlamasına veya enine şeritler halinde görünen iplik farklılıklarının oluşması önlenebilir. Dispers boya taneciklerinin, kristal büyümesini (Aglomerasyon) önlediğinden, boya lekelerini önler ve sürtme ve süblimasyon haslıklarını yükseltir.
Sülfatlanmış Hint Yağı, olağanüstü yumuşatıcı özelliği ile yüksek sıcaklıkta boyanan hassas likra karışımlı örme ve dokuma kumaşlarda dahi kırışık ve kırık oluşumunu engeller. Pamuk, viskon ve sentetik karışımlarının kasar ve boyanmasında kullanılan etkin bir kırık önleyici olarak tavsiye edilmektedir. Sülfatlanmış Hint Yağı, reaktif, direkt ve dispers boyaların eritilmesinde kullanılır. Köpüksüz olma özelliği nedeniyle, normal durumlarda köpük giderici ilavesi gerekli değildir. Kumaşın yüklenmeden önce boyama banyosuna ilave edilir.

Donma Noktası : 0°C
Katı Madde: %44,5-46,5
Viskozite Değeri 25°C : <200cP

Ağırlık (Kg)
1
SDS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.